Обласний семінар – практикум

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО

  Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО, Конотопського міського методичного кабінету 22-23.03.2016 року на базі СШ №2, СШ №3, СШ №9 відбувся обласний семінар – практикум для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Специфіка функціонування закладів освіти нового типу в сучасних умовах розвитку регіонального освітнього середовища».

     Основними завданнями якого було розширити знання учасників семінару щодо специфіки функціонування сучасних закладів освіти нового типу в умовах розвитку регіонального освітнього середовища, ознайомити із сучасними підходами до організації роботи з обдарованими учнями на прикладі діяльності навчальних закладів м. Конотоп.

     У рамках реалізації плану роботи СШ №2 з класами з поглибленим вивченням іноземних мов презентувала спектр своєї роботи, що висвітлював реалізацію теми «Школа зі 110-річною  історією і сучасними підходами до вирішення проблем навчально-виховного процесу й управлінської діяльності». У цьому навчальному закладі з учасниками семінару було проведено методичний тренінг та продемонстровано зразки інтегрованих і білінгвальних уроків.

     Колектив СШ №9, який спеціалізується на поглибленому вивченні української мови та літератури, розкрив зміст своєї діяльності з теми «50 років творчого пошуку й розвитку школи, в якій домінує ідея дитиноцентризму». Учасники семінару ознайомилися з навчально-матеріальною базою й змістом позаурочної діяльності щодо забезпечення спеціалізації закладу. Особливий інтерес виявили гості до впровадження хмарних технологій в освітнє середовище.

     Колектив СШ №3 упевнено й гордо підтвердив, що вони –  «Заклад, в якому дорослі та діти свято бережуть традиції й сміливо дивляться та крокують у майбутнє». Незабутніми залишаться економічні ігри, в яких мали можливість позмагатися учасники семінару з учнями 10-11 класів. Позитивні емоції й відчуття гордості за належність українській спільноті викликав мистецький дарунок гостям «З Україною в серці».

Школою «завтрашнього дня» назвали учасники семінару Конотопську санаторну загальноосвітню школу-інтернат, ознайомившись зі створеними умовами для життя, навчання та творчого розвитку дітей.

      Зміст фандрайзенгових  підходів  до створення  освітнього  середовища закладів нового типу та суть педагогічних стратегій розвитку творчого потенціалу учнів в освітньому середовищі закладів нового типу розкрили методисти з управлінської діяльності Сумського ОІППО Перлик В.Ві Барсук Н.О.

    Підсумовуючи роботу семінару, начальник відділу освіти Беспала О.В. та завідувач міського методичного кабінету Рибаченко В.О. упевнено підтвердили, освіта Конотопа працює в умовах постійного й планомірного розвитку, мета якого – забезпечення якісної освіти для дітей і молоді міста.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *