Досягнення юних авіамоделістів

 

     11-14 жовтня 2016 року в місті Києві проходили Всеукраїнські змагання з авіамодельного спорту з повітряного бою в яких взяла участь збірна команда авіамоделістів  Сумської області у складі Карнауха Вадима м. Конотоп, Кузнєцов Борис м. Конотоп, Ключище Яна м. Свеса,  під керівництвом керівника авіамодельного гуртка Конотопської станції юних техніків Борсяка Георгія Анатолійовича. В запеклій боротьбі наші авіамоделісти вкотре вибороли призове ІІІ місце. Нагадаємо що в лютому цього  року вони зайняли І місце  у Всеукраїнських змаганнях на Кубок Небесної сотні. Ці перемоги вони здобули не тільки завдяки власній майстерності та наполегливості, а й завдяки матеріальній підтримці голови м. Конотопа Артема Юрієвича Семеніхіна та депутата обласної ради Сердюк Олени Борисівни, які надали команді двигуни для авіамоделей. Тож вітаємо переможців та дякуємо Семеніхіну А.Ю. та Сердюк О.Б. за підтримку юних авіамоделістів.

    22 жовтня на стадіоні «Юність» у м. Конотопі проходив авіамодельний турнір з повітряного бою – закриття авіамодельного сезону.

     На відкритті  змагань були присутні : депутат обласної ради Сердюк О.Б., начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Качура О.О., директор СЮТ Довгополий П.П. Запрошена депутат обласної ради Сердюк Олена Борисівна привітала учасників змагань та вручила представникам команди авіамоделістів Конотопської станції юних техніків 4 двигуни для тренувань та участі у змаганнях.

      Змагання проходили в категоріях F-2D 2,5 см3 школярі та  F-2D 2,5 см3 спортсмени. В змаганнях взяли участь представники команд м. Конотоп , м. Кролевець, м. Славутич.

         І місце – у категорії школярі зайняла Гончар Юлія, м. Конотоп

         ІІ місце – Кузнєцов Борис м. Славутич

         ІІІ місце – Дудченко Кристина м. Кролевець

         ІV місце – Карнаух Вадим м. Конотоп

Серед спортсменів:

         І місце – Карачун Віталій – м. Кролевець

         ІІ місце – Борсяк Георгій – м. Конотоп

         ІІІ місце – Суховієнко Олексій – м. Конотоп

Переможці були нагороджені Дипломами та медалями.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *