Повідом про корупцію!

З 01.01.2020 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції», згідно якого визначено, що викривачем є фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Відділ освіти Конотопської міської ради забезпечує умови для повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» через:

  1. офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції;
  2. засобами електронного зв’язку: 02147902@mail.gov.ua та muo-konotop@ukr.net;
  3. поштовим зв’язком: 41600, м. Конотоп, вул. Жарікова, 12.

Окрім того, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» можливе під час особистого прийому начальника відділу освіти або особи, яка його замінює, заступників начальника відділу освіти та уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

Уповноваженою особою відділу освіти з питань запобігання та виявлення корупції є головний спеціаліст – юрист відділу освіти Чухіль Анна Сергіївна.

Графік особистого прийому розміщено на сайті відділу освіти та  інформаційному стенді у приміщенні відділу освіти Конотопської міської ради.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Порядок організації роботи з повідомленнями, внесеними викривачами, про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками відділу освіти Конотопської міської ради.