ХАТХА – ЙОГА — СИСТЕМА ВИХОВАННЯ ЗДОРОВОГО ТІЛА

Сьогодні у сучасних дошкільних навчальних закладах дедалі більше уваги приділяється здоров’язбережувальним технологіям,

 

Сьогодні у сучасних дошкільних навчальних закладах дедалі більше уваги приділяється здоров’язбережувальним технологіям, що спрямовані на вирішення головного завдання дошкільної освіти –  зберегти, підтримати та зміцнити здоров’я дітей. Окрім того, важливим залишається завдання щодо забезпечення максимально високого рівня здоров’я дітей дошкільного віку, виховання валеологічної культури для формування свідомого ставлення дитини до власного здоров’я,  життя.

Здоров’язберігаючі технології – це не є щось невідоме, таємниче. Це відсутність стресових ситуацій у дітей, повноцінний та раціонально організований руховий режим.

Однією з інноваційних технологій є йога. Йога-мудр. Йога для дітей.

Заняття йогою вдосконалюють рухові вміння і навички дітей, зміцнюють м’язи тіла, формують правильну поставу, зберігають і розвивають гнучкість і еластичність хребта, рухливість суглобів, рівновагу, координацію рухів.

 

У Конотопському дошкільному навчальному закладі №11 «Вітерець» інструктор з фізичної культури Ступак Я. С. проводить комплекс занять з оздоровчої гімнастики в ігровій сюжетно-рольовій формі, у вільному темпі без примусу. 

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *