Святкування дня міста

 

   Патріотичне виховання – одне з головних напрямків сьогодення у вихованні підростаючого покоління. У Конотопському дошкільному навчальному закладі №11 «Вітерець» з 04.09 – 08.09.2017 був запланований та проведений тематичний тиждень «Рідне місто – моя мала Батьківщина». 

 

     Патріотичне виховання – одне з головних напрямків сьогодення у вихованні підростаючого покоління. У Конотопському дошкільному навчальному закладі №11 «Вітерець» з 04.09 – 08.09.2017 був запланований та проведений тематичний тиждень «Рідне місто – моя мала Батьківщина».  З нагоди святкування дня міста педагогічним колективом були проведені тематичні заняття з вихованцями всіх вікових груп присвяченні історії рідного краю, місту Конотоп.

Головною подією став музично – спортивний захід «Рідне місто моє, своє серце тобі віддаю», який провели музичні керівники Бобир Л. В., Білошапка Н. А., та інструктор з фізичної культури Ступак Я. С. із вихованцями старших логопедичних груп «Калинка» та «Сонечко». Діти із задоволенням, з гарним настроєм, з посмішками брали участь у всіх забавах та конкурсах, веселих іграх, жартах і танцях.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *