Екскурсія до м.Києва

18 листопада учні Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5

   18 листопада учні Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 здійснили поїздку до м. Києва.

    За планом поїздки учні відвідали Музей води або Водно-інформаційний центр, який було відкрито у2003 році у старовинній водонапірній башті, якій понад 130 років. Головна мета музею-розповісти про гідросферу планети, про запаси води України, про незворотні процеси, викликані необдуманою діяльністю людини в природі. Дітям було цікаво подивитися, який шлях у природі долає вода, випадаючи дощем, усмоктуючись у землю, проходячи шари ґрунту, збираючись у підземні води. Гід розповіла про забезпечення м. Київ водою, продемонструвала варіанти нераціонального споживання води. З лопатками в руках учні проклали русло для ріки, погралися мильними бульбашками та навіть побували на кілька секунд усередині велетенської мильної бульки.

   Наступним пунктом подорожі було відвідування Національного науково-природознавчого музею НАН України. Виявилося, Що це кілька музеїв під одним дахом.

   Археологічний музей познайомив школярів з етапами розвитку людства. Діти побачили речі, виготовлені близько 15 тисяч років тому.

    Відділ палеонтології виявився багатим на цікаві експонати. Особливий інтерес викликали у школярів реконструйовані кістяки мамонтів, китів  та інших давніх тварин.

     У Зоологічному музеї діти мали можливість переглянути більше 5 тисяч експонатів тварин та птахів.

   У Ботанічному музеї школярі переглянули різні види рослин, які зберігаються завдяки унікальному методу сушіння.

  На “десерт” кондитерська корпорація “РОШЕН” щиро привітала нашу групу. Під захоплюючої екскурсії діти змогли на власні очі побачити процес виготовлення солодощів,  роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. Після подорожі світом солодощів на школярів чекав приємний сюрприз – дегустація торту та солодкий подарунок від “РОШЕН”.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *