Малі олімпійські ігри

Охорона життя й зміцнення здоров’я, поліпшення фізичного розвитку і загартування організму дітей є першочерговими завданнями садочку.

Охорона життя й зміцнення здоров’я, поліпшення фізичного розвитку і загартування організму дітей є першочерговими завданнями садочку.

23 червня весь світ відзначає Міжнародний Олімпійський день.

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми, дошкільнята, сподіваємося, що робимо свій внесок у справу розвитку олімпійського руху.

         Дошкільники Конотопського дошкільного навчального закладу № 11 «Вітерець» долучилися до святкування олімпійських ігор. Інструктор з фізичної культури Ступак Я. С. організувала Малі олімпійські ігри, які провела як веселі і креативні змагання. Участь приймали дві команди «Силачі», «Рухливчики» середньої групи «Дзвіночок», які змагалися у естафетах та брали участь у різних конкурсах.

Свято не лише розважило і згуртувало учасників, а й подарувало нові враження, новий заряд бадьорості, підвищення життєвого тонусу, діти навчилися переживати, вболівати за свою команду і розуміти, що таке справжня, міцна дружба, отримали знання про спорт, Олімпіаду, як важливу складову життя  дорослих і маленьких. Після закінчення змагань юні олімпійці були нагороджені грамотами.

 

Чемпіоном стать не просто,

Тож нехай малі ви зростом,

Небагато літ пройде,

Ваша черга підійде.

Хай летить в усі кінці:

«Ви, малята, молодці!»

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *