Результати творчого конкурсу серед учнів Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

25 січня в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ відбулася церемонія нагородження переможців першого Всеукраїнського творчого конкурсу «Здорова планета, здорова людина ‒ спільна відповідальність, спільні зусилля: мій образ майбутнього», проведеного серед учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО.
Конотопська гімназія є членом Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, яка взяла участь у даному конкурсі. Діти мали можливість показати свої творчі здібності в трьох номінаціях: малюнок, есе та відеофільм.
Призером Конкурсу в номінації «Есе» стала учениця 4 класу відділення іноземних мов та математичного відділення Конотопської гімназії Ірина ГАЦЕНКО, яка посіла І місце.
Мета творчого Конкурсу – поширення принципів і цінностей ЮНЕСКО, виховання відповідального ставлення учасників до навколишнього середовища, один одного і своєї батьківщини.
Конкурс організовано Національною комісією України в справах ЮНЕСКО, за участі Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Малої академії наук. Інтелектуальна та організаційна підтримка були надані кафедрою ЮНЕСКО «Права людини, мир, демократія, толерантність і взаєморозуміння між народами» в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», кафедрою ЮНЕСКО «Наукова освіта» в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, Координаційною радою Програми «UNITWIN / кафедри ЮНЕСКО» в Україні та Українським гуманітарним ліцеєм КНУ ім. Тараса Шевченка.
ВІТАЄМО Конотопську гімназію з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *