Cемінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН

Для наших викладачів, які займаються науково-дослідницькою діяльністю з учнями 7-8 класів

]

    Для наших викладачів, які займаються науково-дослідницькою діяльністю з учнями 7-8 класів, з 30 вересня по 1 жовтня у місті Києві відбувся семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН» у рамках науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати».

    У ході семінару-практикуму викладачі прослухали доповідь «Мала академія наук України як державна освітня система по роботі з обдарованою молоддю». Ознайомилися з Всеукраїнськими масовими заходами; міжнародною діяльністю академії та про співпрацю МАН і Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН). Відвідали віртуальний музейний портал та ЗБАГАТИЛИ СВОЇ можливості щодо методичних рекомендацій і безпосередньої організації науково-популярних подорожей Україною.

    Завершив пізнавальну частину семінару директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен ЛІСОВИЙ окресливши тенденції розвитку наукової освіти в Україні і світі. Практично побачити можливості найсучаснішого в Україні лабораторного комплексу «МАНлаб» для організації дослідницької діяльності учнів.

    Окрім наукової роботи делегація педагогів міста мала можливість збагатитися культурно, відвідавши оперету «Сільва» у Київському національному академічному театрі оперети та «Природничий музей». Незабутні враження допомагають нам працювати творчо і натхненно.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *