Творчий вечір в ЦДЮТ

9 листопада 2014 року міським осередком організації «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка

     9 листопада 2014 року міським осередком організації «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка на чолі з головним редактором газети «Конотопський край» О.Багрянцевою в приміщенні ЦДЮТ було організовано та проведено творчий вечір, присвячений Дню української писемності та мови. Дві з половиною години  пролетіли, як одна мить. Присутні  на святі учні, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів мали можливість познайомитися з одним із засновників української  Вікіпедії Юрієм Пероганичем і його дружиною – Тетяною Череп-Пероганич, яка презентувала гостям   свої прекрасні вірші. Не залишилися осторонь і конотопські поети, члени літературної студії «Джерела», які читали власні вірші.

     Більшої  колоритності й величності  захід набув  завдяки звучанню ліричних і патріотичних пісень у виконанні київських гостей  та конотопського співака-барда.

    Наприкінці свята  були підведені підсумки конкурсу на кращий афоризм про мову, що був оголошений редакцією газети «Конотопський край». Дуже приємно, що переможцями виявилися учні шкіл міста, яких  нагородили подяками та заохочувальними подарунками.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *