ФОРМУВАННЯ ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

23 лютого 2016 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Золотий ключик»

     23 лютого 2016 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Золотий ключик» було проведено методичне об’єднання вихователів середніх груп «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників».

     Учасників зібрання привітала завідувач дошкільного закладу Рижкова Н.А. Вихователям було запропоновано перегляд  заняття «Пригоди малюків з Фіксиками» в середній групі А «Колобок» (вихователь Герасименко О.Ю.). Використовуючи сучасні технології та різноманітний дидактичний матеріал, вихователь зуміла змістовно розкрити методику організації занять з логіко-математичного розвитку.

    Дошкільнята вправно виконували завдання, допомагаючи мультиплікаційному герою Фіксику здолати комп’ютерного Віруса.

     У теоретичній частині засідання педагоги прослухали доповідь вихователя-методиста Спаської Л.Г. «Формування логіко-математичної компетенції дітей дошкільного віку».

     Наприкінці засідання було проведено ділову гру «Логічна скарбничка», де вихователі мали змогу на практиці проявити свої творчі вміння, логічне мислення, уяву. 

     Цікавим та креативним був для педагогів майстер-клас «Канзаші» (виготовлення квітів з шовкових, атласних стрічок чи інших тканин), який провела вихователь середньої групи Небеленчук Н.Л. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *