Майстер-класи для дітей: чому це корисно?

Сьогодні відвернути дітей від гаджетів, комп’ютерних ігор і посиденьок в соціальних мережах стає все складніше. Одним із способів урізноманітнення дозвілля сучасної дитини є відвідування дітьми творчих майстер-класів.
У вівторок, 26.07.2022 педагоги Конотопської ДХШ, СЮН, СЮТех провели для дітей та учнівського молоді різноманітні майстер-класи з живопису та декоративно-прикладного мистецтва, а саме «Акварельні фантазії», «Янголи добра та миру, «Виготовлення іграшок-сувенірів», а також конкурс малюнку на асфальті.
Відвідуючи творчий майстер-клас, дитина отримує нові знання, розвиває свої soft skills та відволікається від гаджетів.
Soft skills – (англ. «М’які», «Гнучкі» навички) універсальні компетенції, які набагато важче виміряти кількісними показниками. До навичок soft skills належать: комунікативні, креативні навички, уміння працювати з інформацією, в команді, навички самоорганізації, стресостійкість.
Саме креативність, навички спілкування, уміння працювати в групі можна чудово розвивати на майстер-класах. І перевагою буде те, що дитина здобуватиме важливі знання та досвід у процесі творчості, під час пізнавального захопливого заняття. Надмірне ж користування гаджетами тягне собою певні негативні наслідки, тому відволікатися від них на цікавих майстер-класах – це чудова можливість для кожної дитини.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *