1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей

 

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

     Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославили свої родини і рідний край.

     Колектив Конотопському дошкільному навчальному закладі № 11 «Вітерець»  разом з дітьми відзначили Міжнародний день захисту дітей святковими заходами.     

     Вихователі старших груп провели з вихованцями тематичні заняття «Дитино, знай свої права».

      Музичний керівник Білошапка Н. А. та інструктор з фізичної культури Ступак Я. С. з дітьми провели флешмоб ранкову гімнастику «Зарядкою займаємось, здоров’я набираємось» та  музично – спортивне свято «Нехай сміються діти».

       Педагоги дошкільного закладу разом з вихованцями підготували цікаве дозвілля «Свято кольорової крейди», ігрові естафети, рухливі ігри «Якщо весело живеться, роби так!», «Веселі діти», «Чуча», проведено конкурс малюнка на асфальті “Щасливе дитинство”. Для дітей організована дитяча дискотека «Танцювальні забаганки».

        Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші діти!  

     День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *