Предметова лекція «Верба»

7 квітня в Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №13 «Веселка»

       7 квітня в Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №13 «Веселка» відбулася предметова лекція «Верба» в логопедичній «Б» групі «Дзвіночок», яку підготувала та провела вихователь Лось Наталія Іванівна.

        Під час незвичайного заняття дошкільнята дізналися цікаву інформацію про вербу, її властивості та значення у житті українського народу. А також малята показали свої знання з математики, грамоти, природи, а саме: рахували кількість котиків на гілочці верби, з’ясовували порядкову лічбу при називанні першоцвітів, вирішували віршовані задачі тощо. Невід’ємною частиною заняття стало обговорення свята Вербної неділі та перегляд презентації про це свято.

         Діти із задоволенням грали в народну гру «Вербич», закріплюючи народні звичаї свята. Наприкінці заняття малята виготовили нетрадиційну аплікацію ««Котики» у вазі», використовуючи в роботі природний матеріал та ватні палички.

         Продовженням теми заняття стала трудова діяльність на майданчику – висаджування верби в «куточку лісу» дошкільного закладу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *