Вшанування учнів-переможців

Незабутнє свято з нагоди вшанування учнів-переможців 

   Незабутнє свято з нагоди вшанування учнів-переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів, конкурсів, спортивних змагань «Сузір’я дитячих талантів» відбулося 10 травня 2016 року в залі Конотопської міської ради.

     Зі щирими привітаннями до майбутньої еліти української держави звернулися: начальник відділу освіти О.В.Беспала, заступник міського голови І.О.Степанченко, секретар міської ради О.Ю.Багрянцева, керуючий справами виконкому В.І.Яроцький, помічник Народного депутата України Т.А.Сизон, депутати міської ради О.В.Кирій, А.М.Гричановський, Н.О.Лювшин, методист міського методичного кабінету Н.В.Півовар.

     Учнів, які, поєднавши надзвичайну працездатність з одержимістю до науки й безмежним талантом, досягли успіхів і підкорили висоти, осяяні благородністю власних поривань  нагороджено премією міського голови, премією начальника відділу освіти, вручено грошові винагороди переможцям ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, а також нагороджені у номінаціях «Гармонійна особистість», «Випускник-інтелектуал», «Інтелектуальна надія», «Надія спорту», «Яскрава неординарна особистість» (премія Народного депутата України І.Ф.Молотка), «Майбутнє сьогодення (премія спільноти українців в ОАЕ «FromUA». За особливі досягнення та високу результативність в олімпіадах, конкурсах, турнірах було вручено найвищі учнівські відзнаки Конотопської міської ради –  почесні нагрудні золоті та срібні знаки «Ерудит».

     За невтомну плідну працю вчителі отримали подяки начальника відділу освіти. Не залишилися поза увагою батьки, які сприяють розвитку дитячих талантів. За виховання гідних громадян України батьки випускників отримали подяки міського голови.

       Свято талантів не було б таким чарівним і урочистим, якби не юні творчі обдарування сцени Конотопського центру дитячо-юнацької творчості та дитячої школи мистецтв  — музичні, ліричні і дуже артистичні, переможці Всеукраїнських, Міжнародних мистецьких конкурсів і фестивалів.

        Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в житті наших дітей, тож ми бажаємо їм, щоб всі життєві сходинки долалися із впевненістю, гарним настроєм і радістю в серці. І нехай щороку поповнюютьсяі збагачується наше міське «Сузір’я дитячих талантів» новими талановитими зірочками.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *