Вітаємо з 378 річницею від дня заснування м.Конотоп!

06.09.2015 осіннім, але теплим дощем зустріла природа 378-у річницю від дня заснування м.Конотоп

    06.09.2015 осіннім, але теплим дощем зустріла природа 378-у річницю від дня заснування м.Конотоп та 72-у річницю визволення від фашистських окупантів. Свято розпочалося о 9.00 годині з урочистої ходи та вшанування полеглих під час другої світової війни та бойових дій в зоні проведення АТО.

   Не завадив дощ найменшим жителям міста отримати задоволення від композицій, представлених позашкільними навчальними закладами, навчитись на майстеркласах виготовляти своїми руками вінки із живих квітів, ляльки-мотанки, вироби з бісеру та наносити малюнки на обличчя.

      Відчути справжній дух свята, згадати найяскравіші моменти з історії міста допомогли німі композиції, які розташувались навколо фонтану. В проекті «Застигла історія міста» брали участь навчальні заклади міста: ЗОШ №7 («Козаки»), дошкільні навчальні заклади («Конотопська відьма»), ВПУ №4 («Конотопська залізниця»), СШ №12 («Партизани»), ЦДЮТ («Авіація в Конотопі»), СШ №3 («Генерал Драгомиров»), ЗОШ №13 («К.С.Малевич»), ПЗОШ («Трагедія полону»), ДЮСШ («Конотоп-флагман греко-римської боротьби»).

     Не оминуло наше свято і такої знаменної дати як 100-річчя з дня створення відомого «Чорного квадрату», на честь якого ЮНЕСКО визначила 2015 рік роком Казимира Малевича. О 14.00 годині 06.09.2015 в центрі міста Конотоп відбулось відкриття кафе «У Малевича», яке суттєво відрізняється від інших закладів міста інтер’єром та атмосферою. Тож сподіваємось дане кафе стане постійним місцем проведення майстер-класів та виставок вихованців Конотопської художньої школи та інших позашкільних навчальних закладів, які пов’язують своє життя з мистецтвом.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *