Мовні табори

Протягом двох тижнів із 02 по 12 червня 2015 року в Конотопській спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2 

      Протягом двох тижнів із 02 по 12 червня 2015 року в Конотопській спеціалізованій школі ІІ-ІІІ ступенів №2 діяв мовний оздоровчий табір  “Ukraine 4 U”. Під керівництвом творчих ініциативних вчителів  учні навчального закладу  мали змогу зміцнити особисту  мотивацію щодо оволодіння іноземними мовами, розвинути навички роботи у команді та взяти участь у змаганнях, іграх, а також виявити свої творчі здібності.

     Є вже доброю традицію  поєднувати  патріотичний та оздоровчий напрями діяльністі пришкільних таборів, що діють на базі Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2.  Не виключенням став і цей рік, а враховуючи те, що школа спеціалізується на вивченні трьох іноземних мов, то доречним є вибір саме  мовного напряму. Варто зазначити,  що навчальний заклад вже має позитивний досвід роботи літнього мовного табору. Адже два роки тому, за підтримки Корпусу Миру США в Україні у такому пришкільному таборі працювали  американські волонтери. Тому за основу діяльності цьогорічного  пришкільного мовного табору було вирішено взяти  вже апробовану систему роботи волонтерів зі США, а саме навчання через відпочинок та розваги. Адже доведено, що позитивні емоції створюють сприятливі умови для ефективного запам’ятовування мовного  матеріалу.

     А чи можливо сумувати, якщо щодня проходять цікаві заходи. Ось деякі з них.  Акція «Дружня долоня» до Дня друзів, Фестиваль «Діти у світі краси, фантазії і творчості» на березі річки Сейм, музично-спортивний батл “Health&pleasure» на озері Кандибіно, виготовлення сувенірів та написання листа з нагоди офіційного відзначення Дня народження англійської королеви, акція «Врятуй океан вдома» до Всевсітнього дня океанів, візит до м. Київ та фотографування біля будівлі посольства Великої Британії в Україні, що стало ніби кроком до мрії відвідати чудове місто на березі Темзи.  Та ще багато всього цікавого…

     До речі,  табір діяв і у віртуальному просторі. Діти створили сторінку-звіт у соціальних мережах ВК та Facebook, де розміщували свої фото зі щоденного життя табору, а поруч додавали  цікаві коментарі  іноземними мовами.  Це стало своєрідною родзинкою  нашої відкритої групи “Ukraine 4 U” в соціальних мережах. Практика показала, що саме цей аспект діяльності пришкільного мовного табору виявився найрезультативнішим у процесі поєднання лінгвістичних ігрових методів з відпочинком та розвагами.

     Як вихователі, так і діти вкотре переконалися , що відпочинок може і повинен бути веселим та приємним, а головне – корисним.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *