«Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі»

Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам

   Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог, допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими.

    Займатися фізкультурою корисно, веселою фізкультурою подвійно. Адже кожна хвилина занять спортом подовжує життя людини на одну годину, а веселим – на дві.

   У рамках проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» у дошкільному навчальному закладі № 11 «Вітерець» було організоване та проведене спортивне свято з батьками та вихованцями старшої групи «Краплинка» «Будьмо радісні й здорові, спритні, дружні та бадьорі».

   Команди  спортивних родин «Пірати» та «Робінзони» після дружніх привітань та веселої розминки вправлялися у швидкості, спритності та кмітливості у різних іграх та естафетах: «Цікавий хокей», «Пінгвіни», «Печера», «Полювання», «Перешкода», «Повернення».

    Супроводжували свято: бадьорий настрій й старанність, веселі посмішки та жвава музика. Діти виконали веселий музично – рухливий танок «Циплятко ПІ».

     У результаті перемогла дружба й обидві команди були нагороджені солодкими медалями.

   Завідувач дошкільного навчального закладу Нестеренко Г. М. подякувала батькам за чудову атмосферу, активність, небайдужість. Наголосила на важливості та корисності подібних заходів, відмітила надзвичайну зацікавленість та побажала вихованцям та їхнім родинам здоров’я та всіляких гараздів.

Грайте в ігри залюбки, виростайте малюки,

Всі веселі та здорові, міцні, дужі та бадьорі!

З фізкультурою дружіть, дружбу всі ви бережіть!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *