Школа професійної адаптації (15.10.2013)

               15 жовтня відділом освіти Конотопської міської ради на базі спеціалізованої школи №2 було проведено чергове заняття

15 жовтня відділом освіти Конотопської міської ради на базі спеціалізованої школи №2 було проведено чергове заняття Школи професійної адаптації за темою «Ведення шкільної документації відповідно до нормативно інструктивних документів Міністерства освіти і науки України». Учасників засідання привітала директор школи Матвійчук О.Б. та презентувала діяльність навчального закладу як школи сприяння здоров’ю.

Також у рамках цього заняття методист методичного кабінету відділу освіти Конотопської міської ради Онищенко Т.М. та досвідчені вчителі навчального закладу ознайомили молодих спеціалістів  з вимогами та рекомендаціями щодо ведення класного журналу відповідно до нормативно-правової бази, що регламентує ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах.

Молодим спеціалістам була надана можливість взяти участь у діяльнісній грі «Крок до Школи культури здоров’я». 

Перше завдання,  пов’язане з формуванням інтелектуального благополуччя, включало роботу з картою, розв’язання математичних задач, виконання завдань на встановлення відповідності назв країн та їх державних символів. Слід зазначити, що у період реального зближення України з ЄС учням дуже важливо знати більше про європейські цінності, мову, культуру, розуміти, що і коли відбувалося в історії Європейського Союзу. Саме з цією метою на першій станції було організовано інтелектуальну гру «Крок назустріч ЄС», до якої було залучено учителів, десятикласників, які на високому рівні володіють англійською мовою, та наймолодших учнів школи – п’ятикласників. Завдання інтелектуальної гри були спрямовані на  реалізацію міжмпредметних зв’язків, зокрема, учасники використовували набуті знання з математики, географії, англійської мови. П’ятикласники під час розв’язання завдань виявляли кмітливість, прагнули до засвоєння нових знань, показали високий рівень загальної ерудиції, і, таким чином, демонстрували конкурентоспроможність  та готовність до інтеграції у європейський простір.

Друге завдання було спрямоване на  розвиток фізичного здоров’я та включало спортивну естафету за участю учнів 5 класів, учасники якої продемонстрували свої спортивні здібності з бігу, стрільби та скелелазіння.  Дану естафету  проведено силами вчителів СШ№2 та керівника СЮТур Хвостова І.М.

По завершенню гри відбувся танцювальний флеш-моб, де учні, а також і молоді вчителі з інтересом опановували танці різних народів світу.

Слід додати, що прямуючи до європейського простору, Україна керується європейськими стандартами  у галузі освіти,  охорони здоров’я та соціальної політики. Саме такий підхід  було покладено в основу  діяльнісної гри, а й інших заходів,   запланованих у рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії, що започаткований в Україні,  і в усіх державах-членах Ради Європи.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *