Відбувся міський конкурс «Фантазії юного дизайнера»

17 квітня 2015 року на базі міської станції юних натуралістів у рамках міської 

   17 квітня 2015 року на базі міської станції юних натуралістів у рамках міської декади екології відбувся міський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Фантазії юного дизайнера». Мета конкурсу- формування екологічної компетентності учнів, залучення їх до благоустрою територій навчальних закладів та міста.

      У конкурсі взяли участь учні 7-8 класів  гімназії,СШ №2,3,9, ЗОШ №5,7.

     Основними завданнями конкурсу було розширення знань школярів з основ квітникарства та ландшафтного дизайну, залучення учнів до створення проектів з зовнішнього озеленення та їх практичне впровадження.

  Умовами  конкурсу було передбачено 2 етапи випробувань. На першому теоретичномуетапі учні виконували тестові завдання «Напрями зовнішнього озеленення», давали відповіді на фотопитання «Квітковий калейдоскоп» та брали участь у вікторині «Агротехніка рослин та елементи ландшафтного дизайну». Другим етапом конкурсу було домашнє завдання. Учні представляли створені проекти ландшафтних композицій та  захищали їх у вигляді мультимедійної презентації.

     За підсумками журі перемогу в теоретичному турі здобула команда учнів міської гімназії,ІІ місце розділили учні СШ №2 і №3. ІІІ місце посіли учні СШ №9 і ЗОШ №7. Кращим серед проектів ландшафтної композиції журі визначило  проект СШ №2. На другому місці проект СШ №9, третє місце розділили учні ЗОШ №7 та СШ №3. Команди переможців нагороджені грамотами відділу освіти Конотопської міської ради.

     З проектами ландшафтних композицій можна ознайомитися на сайті міської станції юних натуралістів. Запрошуємо підприємство житлово-комунального господарства до співпраці по втіленню запропонованих проектів на території нашого міста.


Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *