Author: admin

0

Листопад 2019

№621 від 02.01.2019 №619-од від 27.11.19 Про підсумки конкурсу авторських програм №618-од_27.11.19__БОРОТЬБА_ШОСТКА_АВТО ДЮСШ №617-од_27.11.19_ПАЛАМАРЧУК_КИЇВ №616-од_27.11.19_БАНЬКО_БАСКЕТ_ЧЕРНІГІВ №615-од_27.11.19_БОРЗНА_НОРА_АВТО №612-од ПЦМ Освіта 27.11.2019 №611-од від 27.11.19 Молодь дебатує Житомир №610-од_26.11.19_ОДЕСА_ДЕМЕХА О.О. №609-од_27.11.19_АЛЬОНА_ЗІНЬКІВ_АВТО №608-од_26.11.19_КРАСИЛІВ_ШАТРАВА №606-од від 26.11. 2019 Яцик підсумки №601-од про внесення змін...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Географія

І місце Жданова Вікторія Олегівна 8 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна Цюпка Богдан Андрійович 9 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Митяй Анна Володимирівна 10 СШ №3 Філь Людмила Олександрівна Подобрій Анна Павлівна 11 ЗОШ №10 Горшеніна Світлана Павлівна ІІ місце...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Біологія

І місце Листрова Валерія Олексіївна 8 ПЗОШ Заріцька Олена Анатоліївна Краснянська Дарина Павлівна 9 СШ №12 Власенко Лідія Володимирівна Колотуша Валерія Ігорівна 10 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна Морміль Олександра Юріївна 11 СШ №3 Риженко Руслана Анатоліївна ІІ місце Бреський...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Інформатика

І місце Гаранін Гліб Юрійович 9 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна Лисенко Микола Валерійович 11 гімназія Максименко Марина Миколаївна ІІ місце Антоненко Антон Сергійович 9 гімназія Максименко Марина Миколаївна ІІІ місце Сухенко Богдан Павлович 9 СШ №12 Мороз Оксана Олександрівна...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Англійська мова

І місце Лобурцова Вероніка Олексіївна 8 гімназія Савченко Олена Андріїна Коломієць Анастасія Віталіївна 9 гімназія Якушев Ігор Юрійович Рошка Анастасія Федорівна 10 гімназія Якушев Ігор Юрійович Калантаєнко Наталія Юріївна 11 гімназія Савченко Ольга Андріївна Макаренко Ксенія Андріївна 10 ЗОШ №10...

0

Результати ІІ етапу олімпіад: Історія

І місце Жданова Вікторія Олегівна 8 ЗОШ №10 Дубовик Віталій Володимирович Кондратенко Сергій Сергійович 9 ЗОШ №14 Сливченко Наталія Вацлавівна Стефанишин Аліна Іванівна 10 гімназія Буряк Людмила Іванівна Болобон Руслан Володимирович 11 СШ №12 Захарченко Світлана Юріївна ІІ місце Віхніч...

0

Що треба знати учаснику ЗНО-2020

 Хто складає ЗНО-2020?  Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова),...