Класи КЗСОР долучилися до дослідно-експериментальної роботи за темою «Розумники»

З 12 грудня 2016 року два класи КЗСОР

    З 12 грудня 2016 року два класи КЗСОР Конотопської загально-освітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ст. (2-А кл. – 14 уч., учитель Яременко Т.О., та 2-Б кл. – 15 уч., учитель  Мусієнко Н.В.)  долучилися  до дослідно-експериментальної роботи за темою «Розумники» (Smart kids).

    Проаналізувавши матеріали, які ми отримали для використання  у навчально-виховному процесі, можемо відзначити їх неординарність, відповідність сучасності та адаптованість відповідно віку дітей. Учнів зацікавило те, що  навчальний матеріал подається у різноманітних цікавих формах. Це ініціює їх активність у роботі, запобігає стомлюваності та полегшує засвоєння знань. Проявляють активність навіть пасивні учні. Впровадження даних педагогічних ігор дає можливість вчителю раціонально використовувати  час на уроці  та  змогу дітям випробувати набуті знання у нестандартних ситуаціях. Анімаційні герої допомагають учням об’єктивно зробити самоаналіз виконаного завдання.

     Водночас, учитель при підготовці до уроку витрачає менше часу на створення власноруч мультимедійних презентацій.

    Зацікавленість у запровадженні даної дослідно-експериментальної роботи проявляють учителі, учні та їх батьки. Сподіваємось на те, що наші учні без перевантажень та перевтоми успішно засвоять навчальний матеріал.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *