Збереження та зміцнення здоров’я дитини – одне з пріоритетних завдань діяльності дитячого садка

Основний напрямок роботи Конотопського дошкільного навчального закладу

     Основний напрямок роботи Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №8 «Волошка» –  фізкультурно-оздоровчий. Концепція розвитку закладу – «Здоров’я дитини сьогодні – успіх України завтра і в майбутньому».       

     З метою підвищення фахового рівня інструкторів з фізкультури та поглиблення їх знань щодо питання збереження фізичного здоров’я дошкільників через використання елементів інноваційних технологій 24 лютого 2016 року у ДНЗ №8 «Волошка» було проведено  засідання методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури дошкільних навчальних закладів міста.

     Учасники методоб’єднання прослухали та переглянули доповідь-презентацію з досвіду  роботи  дошкільного закладу «Інноваційні технології фізичного розвитку дошкільників», підготовлену вихователем Струтинською І.В.

      У ході роботи методоб’єднання,  інструктором з фізичного виховання ДНЗ №8 «Волошка»  Неродою І.О. було проведено спортивну розвагу  з використанням степ-платформ «Здорові,сильні,спритні». Також для  ознайомлення  інструкторів фізкультури  з фітнеспрограмою  «Степ-аеробіка» вихованцем дошкільного закладу Товкачем Артуром  проведений майстер-клас для дорослих.

      Під час підведення підсумків методичного об’єднання провідний спеціаліст відділу освіти Гуминська О.П. відзначила актуальність даної теми на сьогоднішній день та зазначила,  що методичне об’єднання проведено на високому науковому і методичному рівні.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *