Відкрито два Цифрові навчальні центри BE SMART на базі закладів освіти

Сьогодні, 2 травня відкрито два Цифрові навчальні центри BE SMART на базі Конотопського ліцею №9 та Конотопського ліцею №13 у рамках проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання», реалізований чеською гуманітарною організацією «People in Need» за фінансової підтримки Генерального Директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG-ECHO).
На відкритті центрів BE SMART були присутні: міський голова Артем СЕМЕНІХІН, перший заступник міського голови Людмила ІГНАТЕНКО, фахівець проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання», реалізований чеською гуманітарною організацією «People in Need» Наталія КОЗЬМЕНКО, в.о. начальника управління освіти Оксана МАРЧЕНКО, керівники закладів загальної середньої освіти.
Метою створення Цифрового навчального центру BE SMART є:
– забезпечення в умовах воєнного стану безперервного доступу до навчання школярів, у яких він з певних причин обмежений (перебої зі світлом і зв’язком, зруйнований навчальний заклад, тощо);
– надання психоемоційної підтримки дітям та вчителям;
– надання можливостей для соціалізації та взаємодії дітей та підлітків та ін.
Навчальний простір центрів укомплектовано ноутбуками, планшетами та проєкторами для зручного та доступного навчання. Діти зможуть проходити онлайн-уроки в затишному просторі, виконувати домашні завдання, цікаво й корисно проводити дозвілля. Для дітей працюватимуть арт-студії, читацькі клуби, кіноклуби, квести, настільні ігри, вікторини, віртуальні подорожі тощо. Список активностей буде доповнюватися і оновлюватися. Окремі заходи будуть проводитися із залученням запрошених спікерів і тренерів.
У центрах дітей будуть супроводжувати фасилітатори – спеціалісти з відповідною освітою та досвідом, які пройшли курс навчання стандартам роботи Цифрових навчальних центрів, розроблених з урахуванням рекомендацій Національного кластеру з питань освіти. Відвідувати навчальні центри BE SMART зможуть учні всіх закладів освіти.
Щиро дякуємо організаторам проєкту за реалізацію нової, цікавої й корисної ініціативи для школярів та педагогів.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *