Психологічний семінар-тренінг за темою «Я ефективний учитель. Роль психологічної установки та переконань в житті людини»

10 лютого 2016 року на базі Конотопської ЗОШ №11

    10 лютого 2016 року на базі Конотопської ЗОШ №11 з метою підвищення рівня психологічної підготовки вчителів 2-х та 4-х класів відбувся психологічний семінартренінг за  темою «Я ефективний учитель. Роль психологічної установки та переконань в житті людини».

    Організатор семінару-тренінгу – методист початкової освіти Конотоп-ського міського методичного кабінету Зеленська Людмила Миколаївна.

        Проведено тренінг практичним психологом ЗОШ №11 Білоножко Наталією Йосипівною.

      Під час заходу Наталія Йосипівна намагалася розкрити внутрішній творчий потенціал вчителів початкових класів, визначити ефективний індивідуальний стиль педагогічної діяльності, ознайомити учителів з можливістю зміни життєвого сценарію, пояснити значущість різних установок у житті, дати установку на успішну взаємодію, мотивувати учасників тренінгу до самоаналізу та рефлексії.

   Під час семінару-тренінгу психолог пропонувала присутнім різноманітні вправи спрямовані на активізацію уваги, емоційне налаштування учасників, усвідомлення свого «Я», здобуття нових навичок та їх закріплення, розвиток позитивного самосприйняття, вміння любити себе, а також надання інформаційної допомоги щодо психологічних установок та переконань.  

     Учасники семінару-тренінгу взяли активну участь у всіх формах роботи. Під час тренінгу панувала спокійна й доброзичлива атмосфера. Вправи, які проводила психолог, викликали жвавий інтерес у всіх присутніх педагогів.

     Тренінг пройшов на високому організаційному та науково-методичному рівні, підвищив професійну компетентність вчителів початкових класів. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *