Відбувся науково-практичний семінар для вчителів біології

     На виконання спільного наказу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України від 23.09.2016 №36/247 «Про затвердження дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України» 16 листопада 2016 року на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 відбувся міський науково-практичний семінар для вчителів біології «Інноваційна діяльність учителя в процесі викладання біології. Використання хмарних сервісів».

     Учасниками семінару були вчителі біології шкіл міста на чолі з методистом міського методичного кабінету Онищенко Т.М. У ході теоретичної частини заступник директора з НВР Холодьон Ю.В. представила колегам досвід упровадження хмарних технологій у школі https://padlet.com/primavera_87/lij5eca53ky0. Практича частина складалась із спостереження фрагменту уроку з біології в 7 класі «Гельмінти – паразитичні черви», учитель Петренко Вікторія Валеріївна, та майстер-класу «Використання хмарних сервісів у процесі викладання біології». Учителі працювали із сервісами Office 365, електронним записником OneNote, презентацією PоwerPoint Оnline, створили сторінки блокноту та презентацію за темою «Їстівні та отруйні гриби», пройшли тестування за допомогою оn-line опитувальника. Учасники семінару були ознайомлені з додатками Web 2.0:, віртуальними дошками, картою знань, хмарами слів, фотоколажем, Learning Apps, оn-line сервісом для генерації пазлів.
Сподіваємося, що представлений у ході семінару досвід педагогів Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 стане в нагоді колегам та допоможе зробити навчальний процес цікавим для учнів.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *