Проведено методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури дошкільних навчальних закладів

       28 квітня в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №12 «Райдужний» відбулося методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Розвиток фізичних здібностей дітей шляхом використання нетрадиційного обладнання на заняттях з фізичної культури».

     В роботі методичного об’єднання приймали участь інструктори з фізичної культури дошкільних закладів міста , а також серед запрошених була головний спеціаліст відділу освіти Конотопської міської ради Гуминська Оксана Петрівна

    Розпочала методичне об’єднання завідувач ДНЗ №12 «Райдужний» Покрова Н.І. відеопрезентацією «Знайомство із дошкільним закладом». Дана збірка фрагментів життя дітей у садочку вразила яскравістю фарб, веселим настроєм дітей, цікавістю та оригінальністю заходів. Вихователь-методист Сахнюк Т. В. познайомила присутніх із методикою проведення нетрадиційних занять з дітьми старшого дошкільного віку. Присутні разом із дітьми та інструктором з фізичної культури Лисою О.О. відправились у «Подорож до невідомої планети». Вихованців середньої групи захопила мандрівка, сповнена пригод та яскравих відчуттів. Діти показали свою майстерність, згуртованість, чуйність, уміння прийти на допомогу. Малята в піднесеному настрої та сповнені вражень повернулися з «подорожі».

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *