Відбувся авторський науково-практичний семінар за темою «Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів: проблеми і перспективи»

25 жовтня 2016 року в Сумському обласному інституті 

       25 жовтня 2016 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся авторський науково-практичний семінар за темою «Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів: проблеми і перспективи» для вчителів початкових класів області.
      Катерина Іванівна Пономарьова, провідний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук дала змістовну корисну інформацію про вивчення есе на уроках української мови в 3-4 класах, про перевірку предметних компетентностей учнів початкових класів.
        Від міста Конотопа в семінарі взяли участь Сверщок С.М., учитель початкових класів ЗОШ №14 та Ганієва С.О., учитель початкових класів ЗОШ №7 ім. Г. Гуляницького.
      Планується проведення міського семінару з даного питання з використанням тих матеріалів, які було дано вчителям у ході обласного заходу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *