Проведено «методичний міст» з вчителями 1-2 та 3-4 класів

Поряд з традиційними формами методичної роботи

    Поряд з традиційними формами методичної роботи, з метою її модернізації  запроваджено нові форми.  Однією з таких форм є:

      «Методичний  міст» – одна з найактивніших форм методичної роботи, яка проводиться для розвитку практичних навичок з проблем навчання й виховання.    Методичний міст – різновид дискусії, яка відрізняється складом учасників.

   24 жовтня 2016 року на базі Конотопського міського методичного кабінету було проведено  «методичний міст» з вчителями 1-2 та 3-4 класів, під час якого  обговорено проблемні питання щодокомпетентнісного викладання предметів за оновленими програмами, визначено шляхи їх вирішення та проаналізовано результативність нововведень в навчально-виховний процес початкової школи.

     Як відбувається введення новацій?  А саме:

1. Переорієнтування навчання з засвоєння величезної суми знань на освоєння компетентностей, які необхідно знати дитині, вміння їх застосовувати, формування навичок для вирішення життєвих проблем.

2. Використання простого олівця для письма з метою зменшення психологічного напруження в першокласників.   

3. Використання ручки з зеленою пастою для позначення помилок при перевірці письмових робіт у адаптаційному періоді навчання в 1 класі. Використання пасти зеленого та червоного кольору для оцінювання письмових робіт в зошитах, а також у щоденниках учнів 2-4 класів.

4. Дотримання  вимог до обсягу домашніх завдань.

5. Вербальне та бальне оцінювання результатів навчальних досягнень  учнів.  

      Дискусія була змістовною, корисною для вчителів.

     Слід відмітити позитивне ставлення педагогічних працівників до впровадження новацій в навчально-виховний процес початкової школи, крім використання пасти зеленого кольору та вербального оцінювання учнів в 4-х класах.

     У ході заходу було підготовлено пропозиції щодо внесення змін до Державного стандарту.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *