Відбулося засідання школи перспективного педагогічного досвіду

    11 листопада 2016 року на базі Конотопського НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ  відбулося засідання школи перспективного педагогічного досвіду за темою «Упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти як важливий фактор у вирішенні проблеми наступності на різних ступенях навчання» (керівник Стрілець С.П., учитель-методист СШ №12).

     Під час зустрічі було обговорено наступні питання:

1)   Хід упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти  в  навчальних закладах міста на завершальному етапі. (Стрілець С.П., учитель-методист СШ №12)

2)   Проблеми наступності на різних ступенях навчання при вивченні математики в початковій школі, щляхи їх вирішення. (Савченко В.В., учитель-методист СШ №9)

3)   Компетентне ставлення особистості до життя – один з найважливіших факторів успішного навчання. (Супрун Є В., старший учитель ЗОШ №5).

     Також відбулася творча дискусія з питання структурування компетентностей у «Загальних критеріях оцінювання навчальних досягнень учнів. Структурування уроків різних типів».

     Педагоги підготували методичні рекомендації щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах міста в умовах забезпечення наступності та перспективності між рівнями освіти на завершальному етапі, обговорили проект «Нова українська школа» та підготували пропозиції щодо його змісту, які відіслали на соціальну он-лайн платформу EdEra.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *