Спортивне орієнтування у Таранському (2.10.2013)

Змагання зі спортивного орієнтування у залік ХVІІ туристичної спартакіади серед команд учнів навчальних закладів міста відбулися поблизу с.Таранське.

Змагання зі спортивного орієнтування у залік ХVІІ туристичної спартакіади серед команд учнів навчальних закладів міста відбулися поблизу с.Таранське.

Свої вміння орієнтуватися на місцевості прагнули довести команди практично всіх загальноосвітніх шкіл міста. Змагання проходили у двох вікових групах – середній (серед учнів 7-8 класів) та старшій (учні 9-11 класів).

За умовами змагань кожен учасник повинен був відмітити взяття контрольних пунктів. Проте якщо в середній групі боротьба за першість проводилась у вигляді естафети і кожен учасник долав дистанцію за вибором, то серед більш старших учнів змагання були індивідуально-командними і учасники проходили дистанцію самостійно в заданому напрямку.

Спортивно-туристичні змагання не дарма називають вдалим поєднанням фізичного гарту, активного відпочинку та заряду позитивних емоцій. Тому мальовнича природа, чудова (як для середини жовтня) погода певною мірою сприяли напруженій боротьбі за першість, даючи змогу учасникам змагань можливість отримати додатковий імпульс до свого фізичного та психологічного стану.

Проте змагання є змагання. І передбачають вони перш за все визначення кращих. Варто відзначити чітку роботу суддівської колегії, очолюваної Ігорем Хвостовим, що забезпечило відсутність різного роду суперечок та протестів, які часом трапляються після оголошення підсумків змагань.

У підсумку серед команд середньої вікової групи кращими виявились учні санаторної школи-інтернату. Друге місце в активі ЗОШ № 7, третє здобула команда Підлипненської ЗОШ. Підтримали «почин» молодших товаришів старшокласники ЗОШ № 7, яким не було рівних у змаганнях старшої вікової групи. Другою тут стала команда ЗОШ № 13, замкнули призову трійку учні санаторної школи-інтернату. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Конотопської міської ради.

 

Ігор Лисий,

керівник гуртка СЮТур.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *