У місті відкрився новий садок

2 вересня 2014 року відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 6 «Струмочок» 

     2 вересня 2014 року відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 6 «Струмочок» по вул. Достоєвського, 25.  У 2013 році приміщення колишнього притулку для дітей було передано на баланс відділу освіти і прийнято рішення про реконструкцію даної будівлі під дошкільний навчальний заклад.

     За час проведення реконструкції приміщення здійснено великий обсяг робіт: облаштовано групові та спальні приміщення, санвузли, харчоблок, пральню, медичний кабінет, повністю замінено електопроводку. Здійснено і роботи на території закладу: збудовано тіньовий навіс для відпочинку дітей   на свіжому повітрі, пандус. У заклад придбано нові меблі, м’який інвентар. На проведення робіт по  реконструкції садочка із міського бюджету виділено більше 400,0 тис. грн.

     Сьогодні дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок» прийняв 41 дитину, що проживають у мікрорайоні КВРЗ. Сформовано 2 групи – ясла та молодша.  Здійснено і ряд організаційних заходів щодо забезпечення нормального функціонування садочку: заклад укомплектовано кваліфікованими кадрами,  здійснено відповідні обстеження, завезено продукти.

    Батьки маленьких вихованців взяли активну участь у проведенні ремонтних робіт.

    Садок запрацював!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *