Пройшов ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія»

17 березня 2016 року в центральній дитячій бібліотеці 

     17 березня 2016 року в центральній дитячій бібліотеці пройшов ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія», де зібралися ерудовані, кмітливі, спритні та інтелектуальні діти 6-7 класів, які перемогли в першому етапі конкурсу, що проходив у шкільних бібліотеках міста. Всі 13 учасників продемонстрували високий рівень підготовки і ґрунтовні літературні знання. Діти вкотре довели, що книга – це найкращий спосіб розвитку особистості, вона – найкоротший шлях до істини.

  Учасники конкурсу проявили свою креативність і творчий підхід, прорекламувавши улюблену книгу. Брали участь у вікторинах та тестах на ерудицію.

     Переможцями ІІ етапу конкурсу, які отримали звання «Найкращий читач міста» стали :

серед учнів 6-х класів – учениця спеціалізованої школи №2 Терещук Валерія,

серед учнів 7-х класів – учениця міської гімназії Калантаєнко Наталія.

      Переможці були нагороджені дипломами і призами, а також, отримали  можливість брати участь в обласному конкурсі, що відбудеться 14 квітня 2016 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім.М.Островського. Всі інші учасники літературних змагань були відзначені подяками за активну участь в конкурсі. Ми бажаємо переможцям та учасникам конкурсу успіхів у навчанні й нових перемог. Нехай книга стане їх гарним і добрим супутником на все життя.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *