Правила поведінки в мороз

Питання дотримання температурного режиму у дітей дошкільного та шкільного віку є одним з ключових у збереженні та зміцненні стану здоров’я. Вікові особливості теплорегуляції в дітей характеризуються великою чутливістю до змін показників мікроклімату та потребують забезпечення комфортного повітряного та теплового режиму.
У зв’язку із зниженням температури атмосферного повітря управління освіти Конотопської міської ради інформує:
згідно п.9.20 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу №5.5.2.008-01, приймаються рішення щодо тимчасового призупинення навчання учнів початкових класів при зниженні температури повітря до мінус 20°С при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при вологості повітря вище 80%, учнів 5-12 класів при температурі повітря -24°С.
За даними наукових досліджень, заняття з фізичної культури на вулиці в холодні періоди року можливо проводити з учнями 1-4 класів при температурі повітря не нижче мінус 8°С, 5-7 класів – не нижче мінус 12°С, 8-12 класів – не нижче мінус 15°С.
Звертаємо Вашу увагу на прогулянки дітей після уроків та у вихідні чи свята. Кожен, хто піклується про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких повинен знати про запобігання неприємним наслідкам переохолодження та обмороження взимку. Слід враховувати, що в дітей терморегуляція ще не налагоджена, а у людей похилого віку при деяких хворобах порушена. Ці категорії найбільш піддаються обмороженню та переохолодженню, тому враховуйте це під час планування прогулянок узимку. Пам’ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її в теплому приміщенні.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.