Подяка вчителю музичного мистецтва Конотопської гімназії Зільберштейну Д.Я.

Відділ освіти Буринської райдержадміністрації щиро дякує вчителю

     Відділ освіти Буринської райдержадміністрації щиро дякує вчителю музичного мистецтва Конотопської гімназії Зільберштейну Д.Я. за співпрацю, високий професіоналізм, творчий підхід, мудрість, людяність, справжню щирість та любов до дітей.

  Завдяки спільній роботі Зільберштейна Д.Я. та вчителя музичного мистецтва Чернечослобідського НВК, Буринського району Шубенка П.І. ансамбль ложкарів виборов ІІ місце в обласному конкурсі  ансамблів народних інструментів. У районному огляді-конкурсі «Таланти твої, Буринщино» хоровий колектив, ансамбль, дует, соліст та інструментальний ансамбль під керівництвом Зільберштейна Д.Я. та Шубенка П.І. вибороли 5 призових місць.

     Дмитро Якович продемонстрував майстерність та ефективні форми, методи і прийоми роботи з дітьми, які з урахуванням індивідуальних особливостей формують у дітей найкращі риси, розвивають творчі здібності  школярів.

     Бажаємо Дмитру Яковичу міцного здоров’я, великого людського щастя, життєвих успіхів, щоб його улюблена робота приносила задоволення, нові перемоги і звершення!

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *