Міжрайонне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів за темою: «Роль дорослих у підвищенні життєстійкості-стресостійкості в дітей»

27 березня 2019 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 відбулось .

На початку роботи методичного об’єднання методист Конотопського міського методичного кабінету Шкурко О.С. наголосила на важливості обраної тематики заходу та зазначила, що тенденції інтенсивного і напруженого сучасного ритму життя призводять до збільшення негативних емоцій, які, накопичуючись, формують яскраво виражені та тривалі стресові стани. Тому важливим є формування в дітей стресостійкості. Саме завдяки стресостійкості  діти навчаться бути більш витривалим у стресових ситуаціях, зможуть уникати негативних наслідків як для життєдіяльності, так і для оточення. Директор школи Яровий Ю.М. ознайомив учасників з результатами реалізації шкільного проекту в напрямку здоров’язбереження.

На корекційно-розвивальному занятті для батьків та вчителів «Віч-на-віч зі стресом», проведений практичним психологом закладу Гулєва О.В., учасники вдосконалили власні стрес-сценарії, отримали знання щодо пошуку  ресурсів від негативного впливу стресів на здоров’я людини.

Про формування дитячої стресостійкості в освітньому середовищі розповіла практичний психолог Конотопської загальноосвітньої школи № 7             ім. Григорія Гуляницького Хомік Н.С. У виступі «Емоційне благополуччя в родині як фактор життєстійкості дітей» практичний психолог Конотопської спеціалізованої школи №12 Філічева Н.І. наголосила про значення сім’ї та школи в оволодінні дітьми навичками життєстійкості.

Добре, що є зустрічі, на яких можна обговорити нагальні питання та знайти спільні шляхи їх вирішення.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *