Психолого-медико-педагогічна консультація

Конотопська міська психолого-медико-педагогічна консультація створена на постійно діючій основі при методичному кабінеті відділу освіти. 

Робота консультації передбачає насамперед вивчення потенційних можливостей дітей, які мають порушення розвитку, й визначення для них корекційної програми виховання та навчання, яка сприятиме успішній інтеграції і соціалізації дітей у суспільстві.

Підставою для направлення дитини на комплексне обстеження в ПМПК є насамперед стійка неуспішність у засвоєнні змісту програми загальноосвітнього чи дошкільного навчального закладу, специфічні труднощі в оволодінні навчальним матеріалом, виразне відставання чи відхилення від норми у розумовому, мовленнєвому розвитку, порушення поведінки. Своєчасне звернення до психолого-медико-педагогічної консультації, дає можливість скористатися перевагами раннього втручання, попереджати вторинні ускладнення у розвитку, труднощі у подальшому житті дитини. Тісна взаємодія консультантів, батьків, педагогічних працівників допоможе визначити та розкрити потенціал дитини, знайти її місце у суспільстві, відчути себе потрібною.

Склад міської психолого-медико-педагогічної консультації:

Блонова Тетяна Миколаївна – олігофренопедагог, завідувач міської ПМПК.

Сабодаха Алла Вікторівна – вчитель-логопед, консультант

Завалій Надія Анатоліївна – лікар-психіатр, консультант

Логвінова Світлана Миколаївна – психолог із проблем поведінки, консультант.

Хомік Наталія Сергіївна– психолог з оцінки інтелектуального розвитку, консультант.

Засідання ПМПК відбуваються щомісяця за умови надходження не менше 12 звернень батьків для здійснення психолого-медико-педагогічного вивчення дітей.

Приходячи на діагностичне обстеження, дитина обов’язково повинна бути з батьками (або особами, що їх замінюють) та попередньо пройти медичний огляд (картка стану здоровۥя і розвитку дитини). Бланки такої «Картки» видаються під час першого візиту в консультацію.

Консультанти  міської ПМПК НЕ встановлюють діагноз, вони лише узагальнюють та систематизують висновки лікарів та педагогів; визначають актуальний стан розумового розвитку дитини та надають рекомендації щодо оптимальних умов навчання та виховання.

Інформація, якою володіють консультанти психолого-медико-педагогічної консультації конфіденційна, а тому сторонні особи (ті, що не задіяні в навчально-виховному процесі конкретної дитини) на  засіданні присутні бути не можуть.

Графік

 роботи Конотопської міської

психолого–медико–педагогічної консультації:

Понеділок         з 8:00 до 17:15

Вівторок            з 8:00 до 14.00

Середа              з 8:00 до 17:15

Четвер          з 8:00 до 14.00

П’ятниця          з 8:00 до 16:00 (та у передсвяткові дні)

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

 

Контактний телефон: 2-52-36

Адреса: м.Конотоп, вул. Леніна, 15 

(приміщення 4-ї школи, 1-й поверх, 1-й каб.)

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *