Круглий стіл «Включення дітей з особливими потребами в освітнє середовище»

З ініціативи відділу освіти та міської ПМПК 4 березня 2015 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи 

     З ініціативи відділу освіти та міської ПМПК 4 березня 2015 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи № 10 було проведено круглий стіл «Включення дітей з особливими потребами в освітнє середовище» для вчителів інклюзивних класів за участі заступника міського голови Шерудило Т.М. та начальника відділу освіти Беспалої О.В. У роботі круглого столу також взяли участь завідувач міської ПМПК Блонова Т.М., адміністрація школи, учителі інклюзивних класів, вчителі-асистенти та практичний психолог закладу.

    Захід проходив у форматі «обміну думок» щодо проблеми організації спеціального навчання дітей з особливими потребами в умовах інклюзії.

   Були обговорені питання щодо створення комфортного середовища для дітей з особливими потребами в умовах інклюзивного навчання; ролі асистента-вчителя в роботі інклюзивного класу; формування позитивного ставлення до дітей з особливими потребами в загальноосвітньому навчальному закладі; розширення мережі інклюзивних класів на базі ЗОШ № 10 у 2015-2016 н.р. та підготовка документів на ПМПК.

       В рамках проведення «круглого столу» учасники  виробили стратегію щодо організації  інклюзивного навчання у новому навчальному році. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *