Відбулося засідання «Сучасні технології раннього навчання читання дошкільників»

У Конотопському навчально-виховному комплексі

       У Конотопському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп навчальних закладів «Сучасні технології раннього навчання читання дошкільників». Вихователі міста переглянули заняття в старшій групі – за методикою М.Зайцева «Навчаємось читати українською мовою» – «Чарівні кубики», вихователь Єлисафенко О.В. та заняття в середній групі за методикою Л.В.Шелестової «Розвивальне читання» – «Подорож до весняного парку», вихователь Скляр Л.М.
     Вихователі закладу Климок Т.В. та Лебідь Н.І. підготували доповіді-презентації за методиками М.Зайцева та Л.Шелестової, в яких докладно розповіли про пріоритетні напрямки, завдання програм, висвітлили методи та прийоми що застосовують у власній практиці.
        Присутні вихователі міста брали участь в наступних формах роботи методоб’єднання: виконували завдання на заняттях (працювали з кубиками Зайцева, дидактична гра «Потяг», розв’язували кросворд, виконували написання слів по таблицях, викладали склади та слова з покидькового матеріалу за методикою Л.Шелестової), що запропонували їм вихователі закладу. Вихователь Бєлозьорова В.М. провела для педагогів майстер-клас з виготовлення аплікації «Півник та курочка до Великодніх свят».
        По закінченню було підведені підсумки роботи. Педагоги дошкільних навчальних закладів з вдячністю відгукувались про представлений педагогічний досвід вихователів дошкільних груп закладу.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *