Кращий класний керівник

12 лютого розпочався третій тур міського Конкурсу  «Кращий класний керівник — 2014», що триватиме до 20 лютого 2014 року.

12 лютого розпочався третій тур міського Конкурсу  «Кращий класний керівник — 2014», що триватиме до 20 лютого 2014 року. Цей етап Конкурсу передбачає проведення учасниками виховних годин, присвячених 200-річчю від дня народженя Т.Г. Шевченка. 

У перший день третього етапу Конкурсу члени оргкомітету-журі відвідали виховні години  класних керівників п’ятих класів ЗОШ №5, СШ №2 та ЗОШ №7:  Горбенко Ж.П.,  Удод Т.П., Хричікової І.М.

До участі у заході  були залучені батьки, учні старших класів, усі не байдужі до творчості великого Кобзаря. 

Учні п’ятих класів декламували вірші: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла в долині червона калина». Діти активно висловлювали свої думки, відповідали на запитання вчителя, що є свядченням того,  що Шевченко – сучасник для всіх поколінь і  супутник свого народу і цілого людства, гордість та слава для України. 

Діти пізнали Шевченка не тільки як геніального народного мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника.

Виховні години стали ілюстрацією  творчого підходу щодо використання інноваційних технологій, показав індивідуальні особливості педагогів – професіоналів.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *