Відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

В місті Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

     В місті Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. В змаганнях брали участь   спортсмени із 17 областей країни, 200 борців виборювали нагороди Турніру.

      Вдало виступили вихованці Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, виборовши 8 медалей різного ґатунку. Кузько Владислав, діючий чемпіон України та бронзовий призер чемпіонату Європи, став переможцем у ваговій категорії до 46 кг. Мірошник Дмитро був найсильнішим у ваговій категорії до 59 кг. Друге місце у ваговій категорії до    58 кг посів Олексій Масик, який у фіналі поступився господарю Турніру Сергію Грушину, чемпіону світу – 2015  серед кадетів.  У ваговій категорії до 69 кг срібло в Овсійова Валерія. Єрмаков Дмитро, Линник Єгор та Цибулько Олександр посіли ІІІ місця в своїх вагових категоріях. Слід відмітити  наймолодшого нашого спортсмена, десятирічного Худжадзе Імеда, який святкував перемогу у ваговій категорії до 32 кг.

       Гайдук Віктор Вікторович, тренер-викладач ДЮСШ Михайла Маміашвілі задоволений виступом своїх підопічних та запрошує усіх любителів боротьби греко-римської відвідати Вснукраїнський турнір, який стартує в місті Конотоп 23 – 24 січня в приміщенні ФОК та підтримати конотопських спортсменів. 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *