«Конотоп-квест» (11.09.2013)

З нагоди святкування 376-ї річниці від дня заснування Конотопа та 70-ї річниці визволення містаЗ нагоди святкування 376-ї річниці від дня заснування Конотопа та 70-ї річниці визволення міста

З нагоди святкування 376-ї річниці від дня заснування Конотопа та 70-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників відділом освіти Конотопської міської ради та станцією юних туристів 11 вересня 2013 року було організовано та проведено краєзнавчо-пошукову гру «Конотоп-квест»  серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Конотоп з метою активізації краєзнавчої роботи, патріотичного виховання школярів, залучення їх до вивчення історії, географії, пам’яток архітектури, діяльності видатних історичних постатей, підтримки бажання школярів досліджувати та вивчати героїчний літопис свого народу.

У грі брали участь команди всіх шкіл, сформовані з 8 учнів 7-8 класів. Всього було задіяно 96 учнів. Кожна команда мала свого капітана, свою емблему, девіз та назву. Умови гри вимагали знання історії заснування м. Конотопа, швидкого вирішення завдань в обмежені проміжки часу та вміння орієнтуватися на місцевості.

         Заключним етапом краєзнавчо-пошукової гри «Конотоп-квест» стало підведення підсумків та нагородження учасників. Переможці визначалися по сумі набраних балів на кожній станції, враховуючи  якість та швидкість виконання завдань, творчий підхід та вміння працювати в команді. За сумою балів були визначені переможці та номінанти гри.  Перше місце у «Конотоп-квесті» виборола команда СШ № 9, друге місце зайняла команда ЗОШ №13 і третє місце – СШ №3. Усі команди були нагороджені грамотами відділу освіти.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.