Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/osvitak/osvita-konotop.gov.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
«Наша родина, як талановита Україна» | Відділ освіти Конотопської міської ради

«Наша родина, як талановита Україна»

  31.01.2017 року в дошкільному навчальному закладі № 4 «Сонечко» 

     31.01.2017 року в дошкільному навчальному закладі № 4 «Сонечко» зібралися чудові родини всі разом на  фестивалі «Наша родина, як талановита Україна», який організувала і провела музичний керівник Скрябіна О.В. та вихователь Горлач О.І.

Мамина пісня, дідусева казка, бабусина вишиванка, батькова криниця – усе це родовідна пам’ять, символи України, наші обереги.

     Родини вихованців, учасники заходу, розповіли про свої сімейні традиції, про любов до української пісні, народної творчості, яка веде їх по життю і оберігає від негараздів, надихає, надає змогу доторкнутися до прекрасного. Всі вони старалися і підготували чудові номери.

     Адміністрація закладу та педагогічний колектив висловлює велику і щиру подяку  всім родинам, гостям, які взяли участь у нашому фестивалі.

     Хочеться вірити, що наш фестиваль об’єднав всіх нас, що разом ми стали міцніші, згуртованіші, добріші один до одного.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...