Зустріч з М.І. Давидовим (3.10.2013)

     Саме під таким гаслом 3 жовтня в приміщенні актової зали  школи відбулася зустріч  із цим талановитим медиком, лікарем від Бога, і просто надзвичайною людиною Михайлом Івановичем Давидовим.

Саме під таким гаслом 3 жовтня в приміщенні актової зали  школи відбулася зустріч  із цим талановитим медиком, лікарем від Бога, і просто надзвичайною людиною Михайлом Івановичем Давидовим. Ця година спілкування пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Присутнім було запропоновано слайди презентації, на котрих було відображено основні віхи життя та професійної діяльності  Михайла Івановича. Розмова з ним торкалася здебільшого питань міста та школи. Того ж дня на фасаді будівлі Конотопської спеціалізованої школи №2 було відкрито пам’ятну дошку, в якій зазначається, що саме тут навчався видатний хірург-онколог Давидов М.І.

Особливо уважно лікар зі світовим ім’ям поставився до дітей. Кожному, навіть найменшому учневі школи Михайло Іванович Давидов приділив увагу, вислухав питання і кожному намагався щось порадити. На його глибоке переконання справжнє добро в людях  це те, що примушує забувати про власне життя, думати та щось робити для ближнього, віддавати власне життя, котре ми часто не цінуємо (а треба було б, бо це ж найцінніше, що є в людини), щоб врятувати життя іншої людини. І, незважаючи на звання і посади, cпілкуватися  з Михайлом Івановичем було легко і надзвичайно приємно. Розмова вийшла простою і щирою, чого його словами так не вистачає нам  в урбанізованому суспільстві з шаленим темпом життя.

Учнівський, педагогічний і батьківський колективи Конотопської спеціалізованої школи № 2 дуже пишаються тим, що серед випускників рідного навчального закладу є видатний хірург-онколог, учений, професор, людина зі світовим ім’ям, член Російської, Нью-Йоркської академій наук Михайло Іванович Давидов.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *