Семінар

24 квітня 2014 року відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи

24 квітня 2014 року відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи за участі дитячої художньої школи та школи мистецтв на тему: «Використання потенціалу позашкільних закладів у формуванні в учнів комплексу ключових міжпредметних і предметних компетентностей у процесі опанування художніх цінностей та способів художньої діяльності шляхом здобуття власного естетичного досвіду».

Під час семінару заступник директора (Ракітіна О.В.) та директор художньої школи (Боярчук О.А.) ознайомили присутніх з особливостями роботи школи, провели екскурсію по навчальному закладу, поділилися досвідом роботи з використанню кольоротерапії та провели майстер-клас по виготовленню сувенірів за технікою кольорової солі.

Дитяча школа мистецтв підготувала мультимедійну презентацію — візитну картку ДХШ на тему семінару. Після змістовної презентації заступник директора школи мистецтв запросила присутніх на звітний концерт школи, який відбудеться 30 квітня 2014 року та на виставу присвячену Дню Перемоги, яка відбудеться 07 травня 2014 року.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *