Засідання колегії Департаменту освіти і науки Сумської ОДА

6 листопада 2015 року на базі навчальних закладів міста Конотоп 

   6 листопада 2015 року на базі навчальних закладів міста Конотоп відбулось виїзне засідання колегії Департаменту освіти і науки Сумської ОДА та семінар керівників органів управління освітою, директорів інтернатних закладів Сумської області.

   Ключовим питанням, що розглядалось на колегії було «Забезпечення відділом освіти Конотопської міської ради та навчальними закладами міста Конотоп рівного доступу дітей та учнівської молоді до якісної освіти». Суть даного питання розкрила начальник відділу освіти міської ради Беспала О.В.

    Важливим чинником успіху у забезпеченні якісної освіти є ефективна співпраця відділу освіти з вищими органами влади. Даний напрям роботи презентувала гостям заступник міського голови Шерудило Т.М.

      У ході семінару запрошені відвідали ДНЗ №5 (завідувач Резник Л.І.) та ЗОШ №7 (директор Пустовойт С.В.). Директор СШ №2 Матвійчук О.Б. разом із заступниками презентували модель білінгвального навчання, що успішно впроваджується у даному навчальному закладі. У ЗОШ №10 (директор Горшеніна С.П.) учасники семінару отримали інформацію про організацію інклюзивного навчання в школі. Гостинно зустріли відвідувачів директори санаторної (директор Аптерман О.Й.) та спеціальної (директор Дрига П.Я.) шкіл-інтернатів, продемонструвавши матеріально-технічну базу закладів. Яскравим закінченням семінару було відвідання Конотопської гімназії, де директор Баранник Ю.М. презентувала результати роботи із обдарованою молоддю та здобутки учнів навчального закладу.

     Учасники семінару висловили слова вдячності відділу освіти м.Конотоп за організацію заходу та зазначили, що продемонстрований досвід повинен впроваджуватись на теренах всієї області.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *