Початок дуже вдалий

У Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського відкрилась виставка молодого художника Євгенія Мєха.

У Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського відкрилась виставка молодого художника Євгенія Мєха. На ній представлені майже п’ять десятків робіт, різних за жанром і технікою виконання. Кожна картина неповторна і чимось особлива, несе в собі прихований глибокий філософський зміст. Привертають увагу відвідувачів краєвиди, квітковий розмай, натюрморти, абстрактні мотиви. 

У Євгенія це вже друга виставка. Перша відбулася в 2011 р. у Конотопській школі мистецтв. І також була яскравою та незабутньою.

Відкриваючи виставку в краєзнавчому музеї, Євгеній пояснив, чому обрав для неї назву «Аrt-начало». Для нього кожна картина – це сходинка в житті, через яку автор висловлює свої емоції та враження від оточуючого світу.

Здавалося б, буденні сюжети та предмети на полотнах Євгенія оживають тисячами відтінків і кольорів, змінюючи і самі предмети, і їх сприйняття.

Оригінальність виставки не обмежилася лише самими роботами.  Для багатьох відвідувачів була несподіванкою участь у заході київського гурту «Lucky Bar». Три молодих музиканти подарували відвідувачам низку позитивних емоцій та море вражень. Молодики виконували запальний рок-н-ролл, тож відвідувачі просто шаленіли.

Чудову атмосферу вечора відзначила і начальник відділу освіти міської ради Тетяна Миколаївна Шерудило, яка звернулася до присутніх з вітальним словом. А директор музею Артур Мокроусов нагородив Євгенія почесною грамотою.

Виставка експонуватиметься в музеї до Нового року.

 

Альона Мовчан,

вихованка гуртка «Юні журналісти-краєзнавці» СЮТур. 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *