Відбувся семінар-практикум директорів навчальних закладів міста

17 березня на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів иттєвий і бойовий шлях земляків-героїв, а також почесних громадян Конотопа.

     17 березня на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 відбувся семінар-практикум директорів навчальних закладів міста, тема якого «Роль і завдання адміністрації навчального закладу у створенні сучасного освітнього середовища, здатного впливати на якість освіти, саморозвиток учнів і збереження психофізичного здоров’я учасників навчально-виховного процесу».

   Метою семінару було ознайомлення з одним із варіантів публічної презентації і оцінки діяльності  керівників навчального закладу щодо забезпечення вирішення концептуальних і статутних завдань освітньої установи та виконання їх посадових обов’язків.

  У ході цього заходу представники методичного кабінету на чолі з Рибаченко В.О., директори шкіл, ознайомившись з історією навчального закладу, мали можливість відвідати уроки досвідчених педагогів, побувати на проведенні психолого-методичного тренінгу для учнів-слухачів МАН за темою «Підготовка до публічного виступу».

  Одним із головних етапів семінару був творчий звіт-презентація роботи адміністрації школи, під час якого директор та його заступники ознайомили присутніх з результатами та досягненнями своєї роботи.

    На завершення роботи семінару гості змогли насолодитися творчістю талановитих дітей школи, відвідавши звітний концерт, що відбувся БНіТ залізничників.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *