Відбулася прем’єра документально-публіцистичного фільму «Малевич і Рославець»

12 листопада 2014 року в кінотеатрі «Мир» відбулася прем’єра документально-публіцистичного

   12 листопада 2014 року в кінотеатрі «Мир» відбулася прем’єра документально-публіцистичного фільму «Малевич і Рославець». Станція відправлення – Конотоп». Автор сценарію і режисер фільму, методист ЦДЮТ, керівник Зразкового творчого об’єднання дитячого телебачення «Ми+Кон-такт» Платонов О.І. доклав багато зусиль для того, щоб фільм побачили та оцінили мешканці нашого міста. Перегляд кінострічки визвав шквал позитивних емоцій та схвальні відгуки справжніх поціновувачів мистецтва Ірини Козлової (керівник літературної студії «Джерела»), Тетяни Радько (керівник музею історії політехнічного технікуму КіСумДу), Тетяни Юрченко (вчитель гімназії). Першою глядачкою фільму була вихованка Зразкового творчого об’єднання дитячого телебачення «Ми+Кон-такт» Катерина Радченко, яка свої враження від переглянутого висловила авторськими рядками:

«В садах квітучих, скупаних у росах,

На конотопській чарівній землі

Під теплим українським сонцем

Жили колись два юнаки…»

      Гра акторів Артема Сорокіна у ролі К.Малевича та Владислава Міцая у ролі М.Рославця була блискучою та вразила всіх присутніх. Ведучим фільму був Дмитро Тимошин. Змістовну та доступну інформацію про творчий та життєвий шлях митців зі світовими іменами Малевича та Рославця повідомила Н.І.Велігоцька – заслужена діячка культури України, мистецтвознавець м.Київ. Доповнили та розширили  слова Н.І.Велігоцької художник та краєзнавець О.В.Борошнєв, лектор-екскурсовод І.Капустіна. Не можна не відмітити монтажну роботу оператора Сергія Чупріна.

       Доповнили та створили приємну атмосферу вечора учні ДХШ, які на очах у всіх присутніх малювали картини, та музиканти, які подарували тоненькі нотки скрипки і впевнені акорди гітари. Ми вдячні всім тим, хто працював над документально-публіцистичним фільмом. Бажаємо Вам успіхів та невичерпної творчої енергії.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.