Міжнародний день захисту дітей у місті

Міжнародний день захисту дітей – особливе свято, адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

У місті Міжнародний день захисту дітей розпочався урочистим відкриттям свята «Поділись своєю радістю», організованого Конотопською дитячою школою мистецтв, на дитячому майданчику біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці.

Далі на дітей чекали на площі Миру мистецький квест, асфальтовий живопис «Веселка талантів», творчий  конкурс «Малюнок крейдою на асфальті», вікторина «З чарівної торбинки казок», майстер-класи «Бібліочитаймер», презентація робіт любительських об’єднань «Майстри Конотопа» та «Скарби Конотопщини», виставка робіт декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва «Країна творчості».

На базі музею авіації організовано та проведено для дітей та учнівської молоді тематичні екскурсії. На площі Миру також організована відкрита Art-локація «Територія дитинства», тематичні  фотозони «Бібліопарасолька», книжкової виставки «Дерево знань» тощо.

Увечері на дітей у ЦДЮТ чекає свято «На ім’я творчість», «Фабрика сюрпризів»;  на площі Миру – гала-концерт телевізійного фестивалю-конкурсу юних талантів «Зірки надій», підбиття підсумків конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця».

Управління освіти Конотопської міської ради висловлює слова вдячності начальнику відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олені Шинкаренко, начальнику відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ользі Качурі, керівникам закладів культури, керівникам закладів позашкільної освіти міста за плідну співпрацю, організацію святкових заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Щиро вдячні начальнику служби міської ради у справах дітей Аллі Дем’яненко за привітання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, а також начальнику відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності Наталії Журавель за сприяння в організації святкових заходів.

Щирі слова подяки висловлюємо приватним підприємцям, які надали солодкі подарунки та безкоштовні квитки на атракціони за участь дітей у конкурсах та розважальних програмах; перевізникам ПП «Корунд-С», ФОП Мисюк І.В., ФОП Кирута А.В., ФОП Ващенко Т.В., ФОП Литвин М.П., ФОП Слотін Е.Ю. за безкоштовне перевезення дітей громадським транспортом, а також директору КП «Конотопське трамвайне управління Григорію Хоменку за безкоштовне перевезення дітей та організацію трамвайної екскурсії містом.

Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства та сяючих посмішок, а ми, дорослі, будемо максимально сприяти цьому.  Щастя всім, чистого і мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та вдачі на життєвих дорогах!

З повагою

Людмила ІГНАТЕНКО,

начальник управління освіти Конотопської міської ради

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *